14 Лютого, 2020 р., 10:10
Щиро вітаємо Вас, шановна Ірино Степанівно, з поважним ювілеєм! Від душі зичимо Вам міцного здоров'я на довгі, щасливі, наповнені приємними подіями, роки!  В святковий день Прийміть вітання Та найщиріші побажання: Здоров'я, щастя та добра, Наснаги, успіхів, тепла. І повсякденно, повсякчас Хай буде все у Вас гаразд!
21 Січня, 2020 р., 16:18
Книга "Футбол у Дзвинячі"
20 Січня, 2020 р., 14:05
До уваги платників податків! З 1 січня 2020 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів та інших платежів, відкриті відповідно до Плану рахунків №1203:
15 Січня, 2020 р., 09:02
Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.
14 Січня, 2020 р., 09:34
З Днем народження! Бажаємо міцного здоров'я, удачі, благополуччя, добра, радості, любові, щастя, гарного настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай тепло і затишок завжди наповнюють Ваш будинок, нехай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання виконуються при одній думці про них.
09 Січня, 2020 р., 13:20
Сьогодні, 09 січня 2020 року до Дзвиняцької сільської ради ОТГ завітали вихованці Палацу культури с. Дзвиняч з привітаннями і гучними колядками під керівництвом директорки ПК Оксани Карабінович та художньої керівниці ПК Яни Сапіжак Юні колядники порадували своїм співом та подарували різдвяний настрій.
03 Січня, 2020 р., 09:02
Р Е Г Л А М Е Н Т Дзвиняцької  сільської  ради об'єднаної територіальної громади
31 Грудня, 2019 р., 12:34
Прийміть найщиріші вітання з Новим 2020 роком!
20 Грудня, 2019 р., 15:44
Згідно зі статтею 16 Закону України " Про статус депутатів місцевих рад" депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов’язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого окруу, об’єднаннями громадян.