A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дзвиняцька сільська рада ОТГ
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Працівники громади

  1. Вітюк Ганна Ярославівна – сільський голова Дзвиняцької територіальної громади
  2. Загірняк Іван Романович – заступник сільського голови Дзвиняцької територіальної громади
  3. Гринішак Андрій Ярославович – заступник сільського голови Дзвиняцької  територіальної громади
  4. Максимів Василь Іванович – секретар Дзвиняцької  територіальної громади
  5. Пасічняк Ігор Петрович – староста с. Росільна Дзвиняцької територіальної громади
  6. Іванків Оксана Миронівна – староста с. Космач Дзвинякої територіальної громади
  7. Стефінів Василь Михайлович – староста с. Міжгіря Дзвиняцької територіальної громади
  8. Андрусів Володимир Іванович – староста с. Луквиця Дзвиняцької територіальної громади
  9. Висоцька Марія Богданівна – діловод Дзвиняцької територіальної громади (на час декретної відпустки)
  10. Красілич Лілія Дмитрівна – начальник відділу  організаційно-кадрової та правової роботи Дзвиняцької  територіальної громади
  11. Гнатюк Вікторія Петрівна – начальник відділу ЦНАПу Дзвиняцької територіальної громади
  12. Яцків Іванна  Дмитрівна – адміністратор ЦНАПу Дзвиняцької територіальної громади
  13. Волочій Наталія Юріївна - адміністратор ЦНАПу Дзвиняцької територіальної громади
  14. Смеречук Маряна Юріївна – спеціаліст (паспортист) ЦНАПу Дзвиняцької територіальної громади
  15. Мельник Валентина Володимирівна – спеціаліст ЦНАПу с. Росільна Дзвиняцької  територіальної громади
  16. Нечипоренко Христина Олександрівна – спеціаліст ЦНАПу с. Космач Дзвиняцької територіальної громади
  17. Іванишин Ольга Миронівна – спеціаліст ЦНАПу с. Міжгір’я Дзвиняцької територіальної громади
  18. Дмитришин Мар’яна Василівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Дзвиняцької  територіальної громади
  19. Волочій Марія Іванівна – заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Дзвиняцької  територіальної громади
  20. Фединяк Ганна Василівна – спеціаліст І - ї категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності Дзвиняцької територіальної громади
  21. Басараб Ірина Романівна – спеціаліст І - ї категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності Дзвиняцької  територіальної громади
  22. Семенів Ольга Михайлівна – начальник фінансового відділу Дзвиняцької територіальної громади
  23. Зіняк Неля Ярославівна – спеціаліст фінансового відділу Дзвиняцької територіальної громади
  24. Бабінська Іванна Василівна – спеціаліст І-ї категорії фінансового відділу Дзвиняцької територіальної громади
  25. Беспалько Богдана Василівна – спеціаліст з юридичних питань Дзвиняцької територіальної громади
  26. Писарчук Оксана Василівна – завідувач військово – облікового бюро Дзвиняцької територіальної громади
  27. Зінич Оксана Олександрівна – спеціаліст відділу земельних відносин Дзвиняцької  територіальної громади
  28. Курилюк Ірина Ярославівна – спеціаліст відділу земельних відносин Дзвиняцької  територіальної громади
  29. Дронів Галина Миколаївна – начальник відділу, освіти, молоді та спорту Дзвиняцької територіальної громади
  30. Середюк Іванна Михайлівна – провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Дзвиняцької ТГ
  31. Гуменяк Наталія Мирославівна – спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Дзвиняцької ТГ
  32. Гутич Ліда Іванівна – інспектор з соціальної роботи Дзвиняцької територіальної громади
  33. Палько Василь Олексійович – завідуючий господарством Дзвиняцької територіальної громади

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь