Молодіжна рада

"Допоможи Миколаю, допоможи дітям"

Зима крокує до нас швидко й упевнено – перший сніг запорошив усю Україну! Наближається пора свят, гарного настрою, очікувань, позитивних змін, нових стартів й намірів. Ланцюжок Різдвяної казки розпочинає свято Миколая Чудотворця, воістину свято позитиву й добра, коли й дитина, і дорослий дійсно вірять у чудо…  Проте є сотні, тисячі діток, які дуже чекають дива, однак не мають змоги його побачити, адже поряд нема тих, хто б міг їм це диво подарувати….. Це дітки-сироти, дітки з багатодітних сімей, дітки з обмеженими можливостями… Давайте відчуємо себе чарівниками й подаруємо чудо тим, які чекають його найбільше!!!!  Молодіжна Рада Дзвиняцької ОТГ просить усіх небайдужих долучитись до акції «Допоможи Миколаю, допоможи дітям!!!!!!». У закладах освіти сіл ОТГ будуть розміщені коробки, у які кожен, хто відчує у собі таку потребу й бажання, зможе покласти теплі й чисті речі для діток-сиріт (не обов’язково нові, але ВАЖЛИВО – ЧИСТІ Й ПРИДАТНІ до вжитку), підгузки для малят (різних розмірів), побутову хімію (пральний порошок, вологі серветки, туалетний папір, мило, зубна паста, шампунь й т. п.), канцтовари а також ДУЖЕ ВАЖЛИВО Й ПРИЄМНО – смаколики для діток, адже вони так чекають (солодощі й мандаринки – запах Різдва)!!! Очікуємо на вашу активну участь, односельчани, на вашу небайдужість й розуміння, адже усі ми чудово знаємо – НЕ БУВАЄ ЧУЖИХ ДІТЕЙ!!!  Також дуже розраховуємо на участь місцевих підприємців – добра справа буде оцінена, а повага – заслужена.  Просимо також діток-школярів – було б чудово написати лист до своїх ровесників «Ти не один!!!», адже підтримка моральна не менш важлива ніж фізична! Ми щиро віримо, що наша акція об’єднає спільною благородною метою людей, надихне й спонукатиме до популяризації подібного роду заходів на майбутнє, а найважливіше – змусить просто посміхнутись багатьох дітей та відчути себе не одинокими у цьому холодному світі! Вперед й успіхів усім нам!!!

09:32 30.11.2018

Вітаємо з Днем Покрови та Днем захисника України!

Сьогодні 14 жовтня відзначають одразу три свята, тісно пов’язаних між собою: День захисника України, Покрови Пресв’ятої Богородиці та День Українського козацтва.Це свято є особливо важливим,адже сьогодні українські воїни, ризикують своїм життям, відстоюють незалежність та суверенітет України у війні з російським агресором аби ми жили в мирі і безпеці.

15:42 14.10.2018

Підписано Меморандум про партнерство з ГЦ" Ділові ініціативи"

29 серпня в Івано-Франківську відбувся Сусідський форум з обміну досвідом для громад, організований ГО «Ділові ініціативи» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» в рамках проекту «Залучення громади до місцевого розвитку – запорука ефективності реформи децентралізації для майбутнього». Під час заходу свою діяльність в різних аспектах презентували Дзвиняцька, Ланчинська, Переріслянська та Олешанська об’єднані громади. Зокрема, йшлося про візії майбутнього цих ОТГ, участь громадськості в місцевих процесах, роботу місцевих громадських організацій та різнопланові місцеві ініціативи, як соціальні так, і економічні.Представники Молодіжної ради Дзвиняцької ОТГ взяли участь у форумі, де поділилися досвідом роботи Молодіжної ради, також підписали Меморандум про партнерство з ГЦ "Ділові Ініціативи ", Молодіжними радами Дзвиняцької, Ланчинської, Переріслянської, Олешанської, Більшівцівської та Старобогородчанської ОТГ.  Сподіваємося на плідну та продуктивну співпрацю.

12:26 31.08.2018

Велопробіг

В останню неділю червня в Україні уже традиційно відзначають День молоді. Надзвичайно цікаво, зі спортивним акцентом пройшов він у Дзвиняцькій об’єднаній територіальній громаді. З ініціативи нещодавно утвореної Молодіжної ради ОТГ, яку очолює Богдана Беспалько, тут провели велопробіг під гаслом «Веломани, гайда з нами!» Його маршрут проліг через чотири населені пункти об’єднаної громади – Дзвиняч, Космач, Росільну, Міжгір’я.

14:42 24.06.2018