Молодіжна рада

09 Серпня, 2021 р., 10:17
МОЛОДЬ ДЗВИНЯЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТГ
19 Серпня, 2019 р., 19:37
Ми уже мріємо горами, а ви? Час розфарбувати буденність у природні кольори! Молодіжна Рада Дзвиняцької ОТГ щиро запрошує усіх, хто бажає, підкорити головну вершину країни з нагоди Дня Незалежності – рушаємо на Говерлу! Розпочнемо наш маршрут від приміщення Дзвиняцького Палацу Культури - виїзд шкільним автобусом 23.08. о 6.00 з Дзвиняча (в кожному селі громади автобус забиратиме бажаючих попередньо) Не забудьте прихопити з собою дощовики, легкий перекус, зручне взуття на твердій підошві, не зайвим буде і каримат, щоб зручно присісти для перевалу (wink) . Вікові обмеження – повнолітній склад екіпажу, 18 років. Обов’язковим критерієм є гарний настрій та позитивне налаштування на покорення вершини, і ще візьміть у похідний рюкзак низочку українських пісень (wink) Координатор походу буде наданий.  І неодмінно почастуємось смачною їжею серед мальовничої краси природи! Отож, чекаємо усіх бажаючих й налаштовуємось на нові враження!  Реєструємось у формі за посиланням нижче: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdKBDmwrIgjLKCPpF…/viewform
28 Червня, 2019 р., 13:20
Протягом червня 2019 року Молодіжна рада провела конкурс на кращий ЛОГОТИП.  Надійшло 7 конкурсних робіт. Журі із представників Молодіжної ради обрали переможця.  Кращим логотипом визнано роботу Бощук Марії Миколаївни, художниці з Верховинщини, яку було нагороджено бездротовими навушниками в рамках Велопробігу 2019. Дякуємо за співпрацю! Молодіжна рада щаслива що офіційно має свій ЛОГОТИП!
07 Червня, 2019 р., 10:08
Проводиться конкурс на кращий ЛОГОТИП Молодіжної ради Дзвиняцької ОТГ.  Конкурсні роботи (малюнки формату А4) приймаються старостами сіл до 26 червня 2019 року. Журі із представників Молодіжної ради оберуть переможця. Переможець конкурсу буде нагороджений цінним подарунком під час святкування Дня молоді 30 червня 2019 року в рамках "Велопробігу". Умови конкурсу : Вік: без обмежень; Засоби: аркуш паперу, фарби чи олівці + Ваша фантазія.
18 Квітня, 2019 р., 13:54
Молодіжна рада звертається до вас з проханням приєднатися до загальної толоки "Великдень без сміття" та флешмобу з прибирання сміття #trashtegchallenge. Найбільше сил варто зосередити на прибирання обочини вздовж траси Лісова пісня – Росільна, Лісова пісня - Дзвиняч та околиці по вул. Набережній у Росільні. Стартуємо 20 квітня о 10.00, в Український День навколишнього середовища ( День довкілля). P.S. Фото «до та після» - додаємо у коментарях. Приз очікує на найактивнішу бригаду ;) РЕПОСТ ВІТАЄТЬСЯ!!!