ОГОЛОШЕННЯ!!! Сходження на гору Говерлу!!!

Дата: 19.08.2019 19:37

Ми уже мріємо горами, а ви?
Час розфарбувати буденність у природні кольори! Молодіжна Рада Дзвиняцької ОТГ щиро запрошує усіх, хто бажає, підкорити головну вершину країни з нагоди Дня Незалежності – рушаємо на Говерлу! Розпочнемо наш маршрут від приміщення Дзвиняцького Палацу Культури - виїзд шкільним автобусом 23.08. о 6.00 з Дзвиняча (в кожному селі громади автобус забиратиме бажаючих попередньо) Не забудьте прихопити з собою дощовики, легкий перекус, зручне взуття на твердій підошві, не зайвим буде і каримат, щоб зручно присісти для перевалу (wink) . Вікові обмеження – повнолітній склад екіпажу, 18 років.
Обов’язковим критерієм є гарний настрій та позитивне налаштування на покорення вершини, і ще візьміть у похідний рюкзак низочку українських пісень (wink) Координатор походу буде наданий.
І неодмінно почастуємось смачною їжею серед мальовничої краси природи!
Отож, чекаємо усіх бажаючих й налаштовуємось на нові враження!
Реєструємось у формі за посиланням нижче: