Дзвиняцька територіальна громада

Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Сторінка на стадії наповнення

08 Липня, 2021 р., 16:23
Дзвиняцька сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області оголошує конкурс на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти:

26 Травня, 2021 р., 13:56
Дзвиняцька сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області оголошує конкурс на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти :

30 Квітня, 2021 р., 12:18

19 Лютого, 2021 р., 11:26
Дзвиняцька сільська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

05 Лютого, 2021 р., 14:23
    Відповідно до розпорядження сільського голови № 19-к від 04.02.2021 року «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Дзвиняцький ЦПМСД»», виконавчий комітет Дзвиняцької сільської  ради оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади  директора КНП « Дзвиняцький ЦПМСД» .