Сторінка на стадії наповнення

Про скликання чергової сесії депутатів Дзвиняцької сільської ради ОТГ

Згідно з розпорядженням сільського голови Дзвиняцької ОТГ чергова 17 сесія депутатів сільської ради 7 демократичного скликання відбудеться 18 грудня  2019 року о 14:00 год в залі засідань сільської ради.

13:50 06.12.2019

ОГОЛОШЕННЯ!

Запрошуємо оздоровитися у плавальному басейні.

10:37 05.11.2019

Про скликання чергової сесії депутатів Дзвиняцької сільської ради ОТГ

Згідно з розпорядженням сільського голови Дзвиняцької ОТГ чергова 16 сесія депутатів сільської ради 7 демократичного скликання відбудеться 17 жовтня 2019 року о 14:00 год в залі засідань сільської ради.

11:06 08.10.2019

Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад відділу " Центр надання адміністративних послуг"

Виконавчий комітет Дзвиняцької сільською радою ОТГ оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад :адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг», спеціаліст відділу «Центр надання адміністративних послуг»

16:50 27.09.2019

Повідомляємо про збір пропозицій до бюджету на 2020 рік!

В рамках проекту Програми DOBRE "Доброчесні громади" передбачено збір пропозицій до бюджету нашої громади на 2020 рік.Такий збір пропозицій буде здійснюватись у фізичній (письмовій формі). Для  зручності пропозиції вносіть в окремий опитувальники на базі Google-форм (електронних анкет):                                                           посилання на опитувальник:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzwxPEbo_8ZcwlR8SXmTFNUCdF89uGFiS7OgApAbv4F_14ig/viewform;

10:12 22.08.2019

Оголошення про прийом заяв кандидатів до складу Антикорупційної ради при Дзвиняцькі об’єднаній територіальній громаді.

Дзвиняцька сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує про прийом заяв кандидатів до складу Антикорупційної ради при Дзвиняцькій об’єднаній територіальній громаді.

16:16 12.08.2019