Сторінка на стадії наповнення

Про скликання чергової сесії депутатів Дзвиняцької сільської ради ОТГ

Згідно з розпорядженням сільського голови Дзвиняцької ОТГ чергова 16 сесія депутатів сільської ради 7 демократичного скликання відбудеться 17 жовтня 2019 року о 14:00 год в залі засідань сільської ради.

11:06 08.10.2019

Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад відділу " Центр надання адміністративних послуг"

Виконавчий комітет Дзвиняцької сільською радою ОТГ оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад :адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг», спеціаліст відділу «Центр надання адміністративних послуг»

16:50 27.09.2019

Повідомляємо про збір пропозицій до бюджету на 2020 рік!

В рамках проекту Програми DOBRE "Доброчесні громади" передбачено збір пропозицій до бюджету нашої громади на 2020 рік.Такий збір пропозицій буде здійснюватись у фізичній (письмовій формі). Для  зручності пропозиції вносіть в окремий опитувальники на базі Google-форм (електронних анкет):                                                           посилання на опитувальник:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzwxPEbo_8ZcwlR8SXmTFNUCdF89uGFiS7OgApAbv4F_14ig/viewform;

10:12 22.08.2019

Оголошення про прийом заяв кандидатів до складу Антикорупційної ради при Дзвиняцькі об’єднаній територіальній громаді.

Дзвиняцька сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує про прийом заяв кандидатів до складу Антикорупційної ради при Дзвиняцькій об’єднаній територіальній громаді.

16:16 12.08.2019

Оголошення щодо надання дозволу на передачу в оренду земельної ділянки, яка знаходиться в с. Росільна, вул. Шевченка

10 лютого 2019 року в приміщенні Будинку культури с. Росільна в 15.00 год буде проводитися громадське слухання щодо надання дозволу на передачу в оренду земельної ділянки, яка знаходиться в с. Росільна, вул. Шевченка з метою будівництва та обслуговування вежі стільникового зв’язку ПрАТ «ВФ Україна».

09:36 14.01.2019

Оголошення щодо будівництва закладу дошкільної освіти та ліцею в с. Росільна Дзвиняцької сільської ради ОТГ.

10 лютого 2019 року в приміщенні Будинку культури с. Росільна в 15.00 год буде проводитися громадське слухання щодо будівництва закладу дошкільної освіти та ліцею в с. Росільна Дзвиняцької сільської ради ОТГ.

09:35 14.01.2019

КНП " Дзвиняцький центр первинної медико-санітарної допомоги" Дзвиняцької сільської ради ОТГ ( колишня амбулаторія) відновлює роботу плавального басейну та спортивного залу з тренажерами

КНП «Дзвиняцький центр первинної медико – санітарної допомоги» Дзвиняцької сільської ради ОТГ (колишня амбулаторія) відновлює роботу плавального басейну та спортивного залу з тренажерами

10:16 29.10.2018