Сторінка на стадії наповнення

10 Листопада, 2023 р., 09:17
З метою дотримання на території Дзвиняцької територіальної громади прав дітей з особливими освітніми потребами віком до 18 років та підвищення якості і доступності освітніх послуг на основі спільних інтересів та цілей пропонується укласти договір про співробітництво територіальних громад, а саме між Богородчанською селищною територіальною громадою та Дзвиняцькою і Старобогородчанською сільськими територіальними громадами у сфері освіти у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Богородчанської селищної ради.
08 Липня, 2021 р., 16:23
Дзвиняцька сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області оголошує конкурс на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти:
26 Травня, 2021 р., 13:56
Дзвиняцька сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області оголошує конкурс на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти :