Дзвиняцька сільська рада ТГ
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Сторінка на стадії наповнення

Оголошується конкурс на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти: Росільнянського ліцею та Міжгірської гімназії

Дзвиняцька сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області оголошує конкурс на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти :

13:56:11 26.05.2021

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади спеціаліста відділу ЦНАП (на період перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)

12:18:40 30.04.2021

оголошення про створення конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади директора КНП "Дзвиняцький центр первинної медико-санітарної допомоги"

Відповідно до розпорядження сільського голови № 19-к від 04.02.2021 року «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Дзвиняцький ЦПМСД»», виконавчий комітет Дзвиняцької сільської  ради оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади  директора КНП « Дзвиняцький ЦПМСД» .

14:23:34 05.02.2021

Про скликання чергової сесії депутатів Дзвиняцької сільської ради ОТГ

Згідно з розпорядженням сільського голови Дзвиняцької ОТГ чергова 18 сесія депутатів сільської ради 7 демократичного скликання відбудеться 06 лютого 2020 року о 14:00 год в залі засідань сільської ради.

13:27:53 24.01.2020

Увага! Увага! Всім, хто хоче, аби Дзвиняцька ОТГ була дружньою до молоді!

17 грудня 2019 року о 09:00 у СЕСІЙНІЙ ЗАЛІ Дзвиняцької ОТГ відбудеться презентація молодіжного паспорту громади, результатів соціологічного дослідження та карти молодіжної інфраструктури громади в рамках урядової програми “Молодіжний працівник”. Будемо раді бачити на заході: - молодь різних вікових груп та категорій (обов’язково!); - активних мешканців населеного пункту; - культурних та громадських діячів, освітян, науковців; - бізнесменів; - журналістів та блогерів; - людей з особливим потребами; - активних членів етнічних, релігійних, соціальних меншин; - працівників виконавчого комітету та представників муніципальних служб; - прогресивних депутатів місцевих рад та і всіх не байдужих до своєї громади та питань, що стосуються молоді у ній. На зустрічі будуть визначені та обговорені з цільовими групами стратегічні цілі розвитку молоді нашої громади. Отже, Ваша думка й бачення – безумовно ВАЖЛИВІ!!

10:00:19 15.12.2019