Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Сторінка на стадії наповнення

Про скликання чергової сесії депутатів Дзвиняцької сільської ради ОТГ

Згідно з розпорядженням сільського голови Дзвиняцької ОТГ чергова 18 сесія депутатів сільської ради 7 демократичного скликання відбудеться 06 лютого 2020 року о 14:00 год в залі засідань сільської ради.

13:27:53 24.01.2020

Увага! Увага! Всім, хто хоче, аби Дзвиняцька ОТГ була дружньою до молоді!

17 грудня 2019 року о 09:00 у СЕСІЙНІЙ ЗАЛІ Дзвиняцької ОТГ відбудеться презентація молодіжного паспорту громади, результатів соціологічного дослідження та карти молодіжної інфраструктури громади в рамках урядової програми “Молодіжний працівник”. Будемо раді бачити на заході: - молодь різних вікових груп та категорій (обов’язково!); - активних мешканців населеного пункту; - культурних та громадських діячів, освітян, науковців; - бізнесменів; - журналістів та блогерів; - людей з особливим потребами; - активних членів етнічних, релігійних, соціальних меншин; - працівників виконавчого комітету та представників муніципальних служб; - прогресивних депутатів місцевих рад та і всіх не байдужих до своєї громади та питань, що стосуються молоді у ній. На зустрічі будуть визначені та обговорені з цільовими групами стратегічні цілі розвитку молоді нашої громади. Отже, Ваша думка й бачення – безумовно ВАЖЛИВІ!!

10:00:19 15.12.2019

Про скликання чергової сесії депутатів Дзвиняцької сільської ради ОТГ

Згідно з розпорядженням сільського голови Дзвиняцької ОТГ чергова 17 сесія депутатів сільської ради 7 демократичного скликання відбудеться 18 грудня  2019 року о 14:00 год в залі засідань сільської ради.

13:50:24 06.12.2019

ОГОЛОШЕННЯ!

Запрошуємо оздоровитися у плавальному басейні.

10:37:28 05.11.2019

Про скликання чергової сесії депутатів Дзвиняцької сільської ради ОТГ

Згідно з розпорядженням сільського голови Дзвиняцької ОТГ чергова 16 сесія депутатів сільської ради 7 демократичного скликання відбудеться 17 жовтня 2019 року о 14:00 год в залі засідань сільської ради.

11:06:10 08.10.2019

Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад відділу " Центр надання адміністративних послуг"

Виконавчий комітет Дзвиняцької сільською радою ОТГ оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад :адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг», спеціаліст відділу «Центр надання адміністративних послуг»

16:50:10 27.09.2019