13 Березня, 2020 р., 08:34
У зв'язку з введенням карантину на усій території України та обмеженням щодо проведень масових заходів, посилаючись на Постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», повідомляємо, що звітування голови громади, старост та депутатів переноситься на невизначений термін. Про дату проведення вище згаданих заходів буде повідомлено згодом.
11 Березня, 2020 р., 13:49
Відповідно до п. 7 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 15 березня 2020 р. о 15:00 год. у приміщенні малої актової зали Дзвиняцького палацу культури про свою роботу за 2019 рік перед громадою звітуватиме сільський голова ОТГ Микола Степанович Волочій та депутати сільської ради ОТГ с. Дзвиняча. Також о 14:30 у. с Космач відбудеться звітування старости п. Ганни Вітюк та місцевих депутатів сільської ради ОТГ, голова громади, п. Микола Волочій о 16:00 долучиться до звітування у с. Космач. В силу того, що староста с. Росільна, п. Ігор Пасічняк звітуватиме о 14:00 15 березня 2020 р. староста с. Міжгір’я, п. Василь Стефінів уже відзвітувався, голова громади не матиме можливості відвідати звітування у цих населених пунктах громади. Запрошуємо Вас прийняти участь у заходах.
10 Березня, 2020 р., 11:27
Трохи статистики. За лютий 2020 р. у пункті видачі паспортів громаданина України у формі ID-картки, закордонного паспорта було прийнято: - паспорт громаданина України для виїзду за кордон - 32 заяви; - паспорт громаданина України у формі ID-картки - 12 заяв. Станом на 01.03.2020 р. було видано 16 одиниць документів, зокрема: - паспорт громаданина України для виїзду за кордон - 13 одиниць; - паспорт громаданина України у формі ID-картки - 3 одиниці.
10 Березня, 2020 р., 08:48
13 березня 2020 р. о 14:00 у приміщенні Дзвиняцької сільської ради ОТГ відбудеться позачергова дев'ятнадцята сесія сільської ради ОТГ.
06 Березня, 2020 р., 15:58
Вітаючи жінку , ми доводимо, що справжні чоловіки, бо справжнім чоловіком можна бути лише поруч із жінкою!
05 Березня, 2020 р., 10:47
У зв’язку з великою кількістю звернень до Антикорупційної ради з приводу декларування, повідомляємо наступне: ♦ Наші хороші друзі з ЦЕНТРУ ПОЛІТИЧНИХ СТУДІЙ 13 березня о 11.00 год. в малій АКТОВІЙ ЗАЛІ ПАЛАЦУ КУЛЬТУРИ с.Дзвиняч проведуть тренінг щодо подачі Е-декларацій. Запрошуємо не тільки депутатів, але й усіх бажаючих, хто зіткнувся з труднощами при декларуванні. Рекомендуємо всім вже зараз почати заповнювати свої декларації, як ЧЕРНЕТКУ, щоб на тренінгу отримати чітку відповідь щодо конкретних питань. Часу залишилось не так вже й багато, тому краще не зволікайте! З повагою, Антикорупційна рада Дзвиняцької ОТГ
04 Березня, 2020 р., 10:22
Питання якості доріг в пріоритеті! Сьогодні голова громади вже вкотре звернувся з наболілим до в.о. голови Івано-Франківської ОДА, п. Віталія Федоріва та начальника служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, п. Василя Буджака - питання наших доріг та тротуарів.... Були особисті зустрічі та звернення.
02 Березня, 2020 р., 14:08
Друзі, запрошуємо Вас долучитись до популяризації механізмів участі у нашій громаді!