Колектив Дзвиняцької сільської ради ОТГ вітає з Днем Народження Басараб Ірину Романівну, спеціалістку першої категорії відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Дзвиняцької сільської ради об'єднаної територіальної громади.

Дата: 23.04.2020 13:54

Цього погожого весняного дня свій День Народження святкує чарівна, позитивна, привітна, жінка, спеціалістка першої категорії відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Дзвиняцької сільської ради ОТГ, Басараб Ірина Романівна. З нагоди свята щиро вітаємо Вас та від душі бажаємо здоров’я міцного, мирного неба, Божої благодаті, достатку та усіх земних благ! Нехай Вам щастить завжди й у всьому!!!

В цей дорогий для серця день
Бажаєм квітів і пісень!
Від друзів – щирих привітань,
Від зірок – здійснення бажань!
Від сонця – світла і тепла,
Щоб доля щедрою була!
І не спинити часу лік,
Нехай щастить весь довгий вік!