Звіт депутатки Дзвиняцької сільської ради VII скликання Костишин Галини Мирославівни, обраної на виборчому окрузі № 12,за 2019 р.

Дата: 04.05.2020 14:07

Доброго дня, шановна громадо! Під час здійснення своїх депутатських повноважень керуюся Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом Дзвиняцької сільської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок діяльності депутатів місцевих рад.

Протягом звітного періоду постійно відвідувала сесії Дзвиняцької сільської ради,засідання постійної комісії з питань фінансів,бюджету, інвестицій та соціально-економічного розвитку. Була членкинею робочої групи з розробки Стратегії розвитку Дзвиняцької ОТГ, є членкинею опікунської ради. Брала участь у громадських слуханнях, семінарах, тренінгах та різноманітних культурно-масових заходах, проходила навчання депутатів місцевих рад у м.Львові «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Моя діяльність спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень. Намагаюсь весь час працювати так, щоб виправдати довіру космачан. Відстоювала інтереси виборців щодо ремонту та освітлення вулиці Лесі Українки, ремонту системи опалення у Космацькій гімназії та капітального ремонту частини приміщення гімназії для занять дошкільної групи дітей 3-4 років. Здійснювала волонтерську діяльність.

Постійно спілкуюся з виборцями,вивчаю проблемні питання, які стосуються не тільки мого округу, а й села, ОТГ в цілому. Повідомляю про рішення, які приймаються на сесіях. Веду роз'яснювальну роботу щодо збереження довкілля.

Прийом громадян здійснюю щосереди з 12.00 до 13.00, у приміщенні Космацької гімназії.

Мої контакти: тел.0968329060

Дякую за увагу,бажаю усім міцного здоров'я!