ЗВІТ депутата Дзвиняцької сільської ради ОТГ VII скликання Солецького Михайла Володимировича про депутатську діяльність у 2019 році

Дата: 01.05.2020 13:14

Доброго дня шановні жителі нашої громади! Я обраний депутатом Дзвиняцької сільської ради ОТГ від виборчого округу № 21 с. Росільна.

У своїй депутатській діяльності керуюсь Конституцією України, Законом України «Про статус місцевих рад», регламентом Дзвиняцької сільської ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів місцевих рад.

З моменту набуття повноважень працюю над виконанням своїх депутатських обовязків. Очолюю інфраструктурну комісію. Протягом звітного періоду відвідував сесії сільської ради та засідання постійної комісії, брав участь у громадських слуханнях,семінарах тренінгах від програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE), різноманітних культурно-масових заходах. Брав участь в обговоренні нагальних питань, при ухваленні рішень завжди враховував думку виборців і користь від цих рішень для життєдіяльності села громади, захист інтересів громадян та виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень.

Як депутат сільської ради всебічно сприяю розвитку соціальної сфери в селі. З моєї ініціативи було зроблено:

• Вулиця Лесі Українки 6 - берегоукріплення (бетонні блоки) а також водовідведення встановлена залізна труба;
  • перехрестя вулиці Л.Українки-І.Франка зроблено водовідведення встановлена бетонна труба та бетонні кільця;
  • вулиця Лесі Українки 52-54 - зроблено водовідведення встановлено залізні труби та засипано щебенем;
  • вулиця Лесі Українки 19 та 56 – поточний ремонт піщано-гравійною сумішшю.

Для жителів округу № 21 залишається дуже болюча проблема це мала напруга в ЛЕП потрібна заміна трансформатора а також аварійний міст по вул Л.Українки 19А.

Здійснюючи свою депутатську діяльніть, я стараюсь акцентувати свою увагу не тільки на своєму виборчому окрузі, але й на цілому ОТГ загалом.

Зустріч з виборцями проводжу за попередньою домовленістю по телефону в приміщенні сільської ради.

Мїй номер телефону 0680483340.

Усім щиро бажаю віри у світле майбутнє, Божого Вам благословення!

Бережіть себе та рідних!!! Щиро дякую за довіру!