24 Квітня, 2024 р., 15:13
В зв’язку з випадком сказу проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Дзвиняцькій сільській раді №2 від 24 квітня 2024 року та затверджено    План   заходів   по   ліквідації   вогнища   сказу   собаки  в селі Росільна. Богородчанським відділом Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини проводяться заходи відповідно затвердженого    Плану   заходів   по   ліквідації   вогнища   сказу   собаки  в селі Росільна.
18 Березня, 2024 р., 11:25
18 Березня, 2024 р., 11:01
Повідомляємо, що 09 квітня 2024 року в приміщенні малої актової зали Дзвиняцького Палацу культури відбудеться І етап обласного конкурсу «Серцем єдиним, ми – Україна»» серед закладів загальної середньої освіти громади. Запрошуємо на захід, який вшанує єдність військових поколінь, що боролися за незалежність України!