Щодо очисних споруд...
На бюджетних слуханнях, які відбулись у сесійній залі Дзвиняцької сільської ради ОТГ у грудні 2019 р., п. Наталією Гуменяк було поставлено запитання, чи будуть цьогоріч виділені кошти з держбюджету (мова про Субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності» (КПКВК 2411020)) на «Нове будівництво очисних споруд та каналізаційних мереж в с. Дзвиняч Дзвиняцької сільської ради об’єднаної територіальної громади.
Дзвиняцькою сільською радою ОТГ було надіслано листа Міністерству енергетики та захисту довкілля України щодо виділення коштів у 2020 році для здійснення вище згаданого заходу.
Сьогодні нами отримано відповідь з Міністерства, у якій маємо наступне: «Законом України «Про державний бюджет України на 2020 рік» не передбачена бюджетна програма «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності» (КПКВК 2411020)» (Лист додається).