Звіт депутата Дзвиняцької сільської ради, Герина Андрія Васильовича про депутатську діяльність у 2019 році.

Дата: 03.04.2020 19:01

Вітання, шановна громадо! Я є депутатом Дзвиняцької сільської Ради на виборчому окрузі № 5.

Входжу до складу постійної комісії з питань промисловості, лісового господарства, інфраструктури, транспорту, зв’язку, сфери послуг, ЖКГ.

Протягом 2019 року відвідував сесії сільської ради та засідання постійної комісії (за винятком хвороби та через поважні причини, пов’язані з основним місцем роботи), приймав активну учась у обговореннях.

За 2018-2019 роки на моєму окрузі проведено:

• асфальтно-ямковий ремонт ділянки дороги по вул. Івана Франка на суму 107 797 грн.;
  • підсипка дорожнього покриття гравійно-щебневою сумішшю на суму 18 370 грн.;
  • виготовлена технічна документація для освітлення вулиці Івана Франка;
  • виділено певну суму коштів громадянам, які потерпіли від повені влітку 2019 року.

На сесії неодноразово виступав з такими питаннями:

• потреби проведення вуличного освітлення с. Дзвиняч;
  • відновлення опалення у Палаці Культури с. Дзвиняч за допомогою нетрадиційних джерел електро енергії;
  • покращення стану доріг в ОТГ.

Як депутату сільської ради при прийнятті рішень стосовно громади мені дуже важливо розуміти й враховувати бачення й думку громади. Тому закликаю вас, панове, користуйтесь усіма доступними механізмами участі громадян, що запропоновані. Хочу звернути вашу увагу на такий механізм, як громадські слухання. Це додаткова можливість для влади обговорити те чи інше питання з громадою і в свою чергу для громади – можливість повпливати на рішення, що приймаються. Адже громадська участь є першочерговою запорукою побудови успішної громади. Деталі можете знайти тут: https://dzvynyacka-gromada.gov.ua/news/1585757890/

Мої контакти: 097 94 71 784

Прийом громадян: кожна третя субота місяця з 11:00 до 12:00 у приміщенні Дзвиняцької сільської ради ОТГ.

Зараз непростий час для усього світу. Наша країна, на жаль, не виняток. Однак ми  за жодних обставин не повинні піддаватись паніці. Маємо берегти себе та свої родини. Будьмо усі здорові та нехай вам щастить! Дякую!