09 Грудня, 2020 р., 13:52
Життя хай дарує чудові моменти, Яскраві емоції, гарні презенти І друзів найкращих, з якими надійно, Людину найближчу, з якою спокійно. Бажаєм знайти Вам улюблену справу, Робота хай буде приємна й цікава. Проблеми вирішуйте всі на “раз-два”, Щоби не “кипіла” у Вас голова. Бажаєм достатку, щоб “з маслом ікра”. Здоров’я міцного, здоров’я ж не гра. І ще побажаємо Вам наостанок: Хай буде щасливим кожнісінький ранок!
08 Грудня, 2020 р., 16:38
За результатом дослідження Одеської Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 04.12.2020 року в особистому селянському господарстві в с. Кандибине Новоодеського району Миколаївської області виявлено випадок грипу птиці.
07 Грудня, 2020 р., 16:47
До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшли інформаційні повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів ( RASFF):
07 Грудня, 2020 р., 09:05
Шановні працівники органів місцевого самоврядування громади, прийміть щирі вітання з професійним святом!
04 Грудня, 2020 р., 10:02
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області нагадує споживачам, що згідно чинного законодавства відділ ринкового нагляду управління захисту споживачів здійснює систематичний відбір зразків нехарчової продукції для проведення експертизи.
04 Грудня, 2020 р., 10:00
Держпродспоживслужба України інформує, що за зверненням Компетентного органу Королівства Данія, скасовується дія погодженої у 2004 році форми ветеринарного (санітарного) сертифіката на рибу та рибопродукти, що експортуються в Україну.
04 Грудня, 2020 р., 09:56
До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 26.11.2020 р. № 2020.5025-fup3 стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксиду етилену (0.094 mg/kg – ppm) у насінні кунжуту, що експортувалось з Індії (експортер: Accura Enterprises Pvt Ltd, Gandhinagar, Gujarat) через Нідерланди (імпортер: Dipasa Europe B.V., Enschede) до країн-членів ЄС та до Фінляндії, де було використане при виготовленні багатозернових круглих хлібців (виробник: Lantmännen Cerealia Oy, Kotka) та експортовано до України (отримувач: ПРАТ «Лантманнен Акса», вул. Привокзальна, 3, м. Бориспіль, 08304).
04 Грудня, 2020 р., 09:54
Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області в особистому селянському господарстві в с. Кам’яне Савранського району Одеської області зареєстровано випадок на захворювання африканську чуму свиней. Наявність хвороби підтверджено у 3-х загиблих свиней, різних вікових груп (3 роки, 1 рік, 6 місяців). Звіт про результати дослідження Одеської Регіональної Державної лабораторії Держпродспоживслужби від 27.11.2020 р. № 003710 п.м./20. Крім того відповідно інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області в особистому селянському господарстві в с. Онищенки Кременчуцького району Полтавської області виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней (захворювання виявили у патматеріалі від свиноматки). Звіт про результати дослідження Полтавської Регіональної Державної лабораторії Держпродспоживслужби від 30.11.2020 р. № 003803 п.м./20.
02 Грудня, 2020 р., 14:23
З метою сприяння в організації поїздки волонтерів у зону бойових дій та збирання гуманітарної допомоги для бійців ООС по 08 грудня у громаді заплановано проведення збору гуманітарної допомоги.