17 Грудня, 2020 р., 08:41
Колектив Дзвиняцької сільської ради територіальної громади щиро вітає голову громади, Ганну Ярославівну Вітюк, з чудовим ювілеєм! Від душі бажаємо Вам та Вашій родині міцного здоров’я на довгі щасливі роки, мирного неба, наснаги до роботи, нових щоденних звершень, незгасного оптимізму, надійних людей по життю, мудрості й успішних рішень у роботі, рясних Божих благословінь й усього лише найкращого!
16 Грудня, 2020 р., 11:17
04.12.2020 р. Верховною Радою України прийнято Закон України «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», яким скасовано мораторій на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, запроваджений Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (№ 530-IX).
15 Грудня, 2020 р., 09:05
Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за минулий тиждень (період з 07 до 13 грудня 2020 року) всього перевірено 1316 об’єктів.
15 Грудня, 2020 р., 09:03
З 10.12.2020 р. скасовуються всі обмеження на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності на період дії карантину.
14 Грудня, 2020 р., 11:23
Шановні ліквідатори!
11 Грудня, 2020 р., 09:10
Звертаємо увагу громадян, суб’єктів господарювання, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій та ЗМІ: Держпродспоживслужба Прикарпаття виконуючи функціональні повноваження у сфері профілактики інфекційних захворювань, в т. ч. COVID-19, керується цілим комплексом законодавчих та нормативно-правових актів, указами, дорученнями, рішеннями президента, прем’єр-міністра, постановами уряду, наказами профільного міністерства, протоколами комісій, положенням про Службу тощо.
10 Грудня, 2020 р., 16:02
Розпорядження про скликання 2 сесії Дзвиняцької сільської ради
09 Грудня, 2020 р., 14:58
Порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування платниками єдиного податку першої – третьої груп здійснюється відповідно до підпунктів 298.1.1 – 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України. Для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування фізична особа – підприємець подає до контролюючого органу за місцем податкової адреси заяву про застосування спрощеної системи оподаткування (далі – заява). Форма заяви затверджена наказом Міністерства фінансів України від 16.07.2019 № 308. Заява подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено Податковим кодексом України, в один з таких способів:
09 Грудня, 2020 р., 14:52
ДПС інформує, що 07 грудня 2020 року Президент України підписав закони України № 1071-ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Закон № 1071) та № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – № 1072).