29 Грудня, 2020 р., 10:44
Виконавчий комітет Дзвиняцької сільської ради територіальної громади висловлює щиру подяку БО БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» за надану благодійну матеріальну допомогу продуктами харчування найбільш нужденним жителям громади. Завдяки Вашій щирій допомозі потребуючі отримали продуктові набори та відчули підтримку й свою важливість. Щиро дякуємо, що не залишаєтесь осторонь тих, хто опинився у складних життєвих обставинах.
28 Грудня, 2020 р., 11:51
До уваги побутових споживачів - клієнтів ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" Ціна природного газу для побутових споживачів у перший місяць нового року складатиме 9,887518 грн/м³ з урахуванням ПДВ, що дорівнює 0,9394978 грн/кВт*год (на основі даних про значення вищої теплоти згорання за період з 1 по 25 число місяця, отриманих від Оператора ГРМ).
24 Грудня, 2020 р., 09:45
Бджільництво відіграє важливу роль в житті людини. Бджола виробляє декілька унікальних речовин, головна з яких – мед.  Бджолиний мед – це не лише надзвичайно смачно, а ще й корисно для здоров`я. Мед і продукти бджільництва містять практично всі поживні речовини, яких потребує наш організм.
24 Грудня, 2020 р., 09:42
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 18.12.2020 р. № 2020.5496-fup6 стосовно виявлення Salmonella enterica ser. Infantis (presence 25/g) в замороженому курячому м’ясі з гомілок, що експортувалось з Республіки Польща (виробник: PIRI PIRI Sp.z.o.o., Myslowice) до країн-членів ЄС, після чого зазначену продукцію переробили на м’ясо механічної обвалки (продавець: Wealthon corporate finance spolka z organiczona odpowiedzialnoscia, Warszawa), яку експортували до України – партія 21 000,0 кг, (отримувач: ТОВ «Глікон», вукл. Фосфорна 8/4, м. Дніпро, 49102).
24 Грудня, 2020 р., 09:41
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу тих, хто має намір експортувати мед та продукти бджільництва: внесено зміни до форми Сертифіката здоров’я для експорту меду та продуктів бджільництва до Королівства Саудівська Аравія.
24 Грудня, 2020 р., 09:38
За інформацією деяких представників ресторанного бізнесу Прикарпаття, в області мають місце випадки шахрайських дій з боку невстановлених осіб, які називають себе працівниками Держпродспоживслужби і, створюючи видимість проведення перевірок, намагаються чинити тиск на суб’єктів господарювання, вимагаючи незаконної винагороди.
18 Грудня, 2020 р., 16:16
18 Грудня, 2020 р., 09:35
До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшли інформаційні повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF):
17 Грудня, 2020 р., 16:32
Для більшості з нас Різдвяні та Новорічні свята – це особливий час, який ми проводимо разом із сім’єю та друзями. Цьогоріч, враховуючи епідемічну ситуацію в країні, свята варто зробити ще більш родинними і провести їх у тісному колі близьких людей.