Новини
22 Лютого, 2021 р., 09:18
Маєте намір отримати інформацію про земельну ділянку, але не знаєте де знайти – скористайтесь публічною кадастровою картою.
?Розпочнемо з того, що з 2013 року відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі, є відкриті та опубліковані в інтернеті шляхом створення інформаційного порталу – Публічна кадастрова карта (ПКК).
?Саме найшвидший пошук земельної ділянки у ПКК - пошук за кадастровим номером. Так, Вам необхідно ввести кадастровий номер земельної ділянки в пошукову стрічку на сторінці Публічної кадастрової карти України та натиснути кнопку пошуку. Нагадаємо, що кадастровий номер можна знайти на зворотній частині державного акту (у випадку якщо державний акт видано після 2004 року) або у витягу з ДЗК ( якщо державний акт виданий до 2004р.).
?В електронних шарах ПКК можна знайти наступну інформацію:
? площа ділянки в гектарах;
? форма власності;
? цільове призначення земельної ділянки;
? межі земельної ділянки;
? кадастровий номер земельної ділянки.
Зверніть увагу, що дані інформація про власника земельної ділянки в ПКК не відображається.
Не розчаровуйтесь, якщо ви не знаєте кадастрового номеру. У такому випадку земельну ділянку потрібно шукати за місцезнаходженням. У пошуковому полі необхідно почати вводити назву області, району, міста (селища, села).
?Якщо ви віднайшли помилку у інформації, що міститься у Публічної кадастровій карті, вам необхідно звернутись до землевпорядній організації спеціальний обмінний файл xml та подати його з певним пакетом документів до місцевого управління Держгеокадастру.
Матеріал підготовлено фахівчинею відділу «Богородчанське бюро правової допомоги» Вікторією Бігун.
19 Лютого, 2021 р., 12:04
Дзвиняцька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:
18 Лютого, 2021 р., 10:02
16 лютого 2021 року спеціалісти Калуського районного управління та управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели семінар-навчання для працівників ТОВ «Гудвеллі Україна», робота яких пов’язана з організацією та безпосереднім проведенням робіт по транспортуванню, зберіганню та застосуванню пестицидів та агрохімікатів. Навчання проводилось в онлайн-режимі. В ході роботи до відома учасників заходу було доведено вимоги чинного законодавства щодо порядку проведення робіт, пов’язаних із транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами, отримання відповідних посвідчень та допусків до таких робіт.
В частині дотримання вимог санітарного законодавства присутнім було роз’яснено правила, вимоги та особливості поводження з пестицидами та агрохімікатами, нагадано санітарні правила їх транспортування, зберігання та застосування.
Було розкрито питання токсичності пестицидів і вимоги до них, запобігання забруднення продукції і кормів, вимоги до умов праці.
Важливою для слухачів була інформація про запобігання отруєння пестицидами, самодопомогу та першу долікарську допомогу, розслідування отруєнь.
До спеціалістів господарства було донесено інформацію щодо особливостей застосування пестицидів та агрохімікатів під час цвітіння медоносних рослин, з метою забезпечення охорони бджіл від отруєнь, та про дотримання суб’єктами господарювання зон санітарного розриву від населених пунктів, тваринницьких ферм, водойм і місць відпочинку під час застосування пестицидів та агрохімікатів.
16 Лютого, 2021 р., 09:25
Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за період з 08 до 14 лютого 2021 року здійснили 1227 моніторингових відвідувань. Виявлено 134 порушення (11%), складено 69 протоколів, винесено 96 приписів, направлено 29 листів в органи місцевого самоврядування, 37 – в Національну поліцію.
Всього працювало 29 робочих груп. Перевірки проводилися за участю представників 16 територіальних громад.
Зокрема перевірено:
- заклади громадського харчування – 306: 39 порушень (13%), 34 протоколи, 21 припис, 14 листів в органи місцевого самоврядування, 18 листів в Національну поліцію;
- заклади дошкільної освіти – 15: 1 порушення (6 %), 1 протокол, 1 припис;
- заклади загальної середньої освіти – 26: 6 порушень (23%), 6 приписів;
- об’єкти торгівлі продовольчими товарами – 426: 44 порушення (10%), 18 протоколів, 35 приписів та пропозицій, 7 листів в органи місцевого самоврядування, 8 – в Національну поліцію;
- об’єкти торгівлі непродовольчими товарами – 251: 22 порушення (9%), 9 протоколів, 17 приписів, 4 листи в органи місцевого самоврядування, 5 – в Національну поліцію;
- агропродовольчі ринки – 37 перевірок: 8 порушень (22%), 5 протоколів, 4 приписи, 2 листи в органи місцевого самоврядування, 3 – в Національну поліцію;
- інші заклади (перукарні, салони краси, спортзали, фітнес-клуби) – 166: 14 порушень (8%), 2 протоколи, 12 приписів, 2 листи в органи місцевого самоврядування, 3 – в Національну поліцію.
15 Лютого, 2021 р., 13:06
Головна умова для експорту рослинної продукції сьогодні – дотримання фітосанітарних вимог країни імпортера. Інакше країна-експортер може отримати нотифікації та вето на поставки своїх товарів. Фітосанітарні вимоги до рослинної продукції можуть запроваджуватись як окремими країнами, так і асоціаціями країн, наприклад, Європейським Союзом чи Євразійським Союзом.
12 Лютого, 2021 р., 14:21
12 Лютого, 2021 р., 13:17
В найближчі дні в Україні та Івано-Франківській області очікується різке зниження температури повітря, хуртовина, пориви вітру 15-20 м/с. За таких умов найбільше людина ризикує обморозити руки, ноги, ніс, щоки та вуха. Коли людина змерзає, активізуються захисні сили організму і кров потрапляє передусім до життєво важливих органів – серця та головного мозку.
12 Лютого, 2021 р., 08:41
09-10 лютого 2021 року відбулися робочі зустрічі спеціалістів управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з керівництвом та працівниками Снятинської міської та Заболотівської селищної громад.
В ході зустрічей, на фоні реорганізаційних процесів в згаданих громадах, було досягнуто домовленостей щодо вироблення спільного дієвого механізму співпраці із новоствореними радами, що особливо актуально перед початком весняної посівної кампанії.
Під час роботи головний спеціаліст відділу прогнозування та фітосанітарної діагностики Іванна Пупенко наголосила на необхідності суворого дотримання чинного законодавства під час застосування пестицидів на посівах сільгоспкультур, виділивши три ключові складові:
- повідомлення населення, бджолярів тощо про застосування хімічних засобів захисту рослин на посівах сільгоспкультур не пізніше, ніж за три дні;
- дотримання зони санітарного розриву – 300 м від населених пунктів, тваринницьких будівель та місць відпочинку при застосуванні штангових обприскувачів та 500 м – при роботі вентиляторними обприскувачами;
- застосовування лише дозволених для використання в Україні пестицидів і агрохімікатів.
11 Лютого, 2021 р., 11:22
У сучасному сільськогосподарському виробництві високоякісний посівний матеріал має першочергове значення, оскільки майбутній урожай на 30 і більше відсотків залежить від його якості. Якість насіння є однією з основних умов одержання високих урожаїв сільськогосподарських культур.