22 Січня, 2021 р., 11:37
До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF): - від 19.01.2021 р. № 2020.4957-fup 3 стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксид етилену (> 5 mg/kg – ppm) у неочищеному насінні кунжуту, що експортувалось з Індії (експортер: Talakshi Lalji & Co, Mumbai) через Нідерланди (імпортер: H.HC. Schobbers B.V., Venlo) до країн-членів ЄС та до України (отримувач: ТОВ «Райсіо Україна», вул. В. Хвойки 18/14, офіс 308, м. Київ, 04080, konstantin.morgulis@raisio.com).
20 Січня, 2021 р., 12:00
ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» гарантує своїм клієнтам безперебійне постачання природного газу під час дії обмежень, запроваджених урядом з 1 лютого 2021 року. Залишаючись законослухняною компанією, «Івано-Франківськгаз Збут» виконуватиме рішення Уряду щодо тимчасового встановлення граничної ціни на газ для побутових споживачів.
20 Січня, 2021 р., 09:04
Кабмін вніс природний газ в перелік товарів, які мають істотну соціальну значущість, затверджений постановою від 22 квітня 2020 року №341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення»
19 Січня, 2021 р., 09:52
Минулого тижня в управлінні фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели онлайн-нараду з фітосанітарними інспекторами щодо основних підсумків діяльності у 2020 році.
19 Січня, 2021 р., 09:50
Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за минулий тиждень (період з 11 до 17 січня 2021 р.) всього здійснили 1603 моніторингових відвідування. Виявлено 120 порушень (7%), складено 83 протоколи, винесено 64 приписи, направлено 1 лист до органів місцевого самоврядування та 9 листів до органів Національної поліції.
18 Січня, 2021 р., 16:44
Шановні жителі Дзвиняцької громади ось і прийшло у кожен дім священне і чарівне свято Хрещення Господнього. Бажаємо у  цей чудовий божественний день вам усім тільки всього світлого, справжнього, чистого. Нехай все погане проходить повз ваші домівки, а все хороше – чекає біля дверей. Добра вам , променистого сонця,  душевної рівноваги, радості, миру в сім’ях і затишку в домі. Нехай Хрещенські морози вас підбадьорять і загартують, а освячена вода змиє смуток, тривоги й образи. Бажаємо, щоб світла надія ніколи не давала опуститися вашим крилам, а  міцна справжня віра завжди додавала сил. Будьте здорові і будьте щасливі!  З Хрещенням Господнім вас!