08 Лютого, 2021 р., 15:36
Заподіяння моральної шкоди та компенсація відповідних немайнових втрат може мати місце як в договірних, так і в деліктних правовідносинах (поза межами існуючих між потерпілим і завдавачем шкоди договірних чи інших правомірних зобов`язальних відносин).
05 Лютого, 2021 р., 09:11
Шановний Василю Михайловичу, від щирого серця вітаємо Вас з Днем Народження та бажаємо Вам, нехай навіть найсміливіші плани з легкістю реалізуються, хай кожен новий день дарує вихор позитивних емоцій, нехай здоров'я ніколи не підводить, удача супроводжує усі почини. Здоров'я Вашим рідним, сімейних гараздів, незгасного оптимізму та рясних Божих благодатей!
04 Лютого, 2021 р., 15:24
Згідно ст. 14 Закону України «Про звернення громадян», органи державної влади і місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, об`єднання громадян, посадові особи зобов`язані розглянути пропозиції (зауваження) та повідомити громадянина про результати розгляду.
03 Лютого, 2021 р., 08:47
Семінар був організований 02 лютого 2021 року сектором контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового, законодавства та пробірного контролю Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини.
26 Січня, 2021 р., 15:27
Важливим напрямком роботи Головного управління Держпродспоживслужби Прикарпаття є охорона території України від занесення регульованих шкідливих організмів, а також запобігання їх проникненню у зони, вільні від таких організмів.
25 Січня, 2021 р., 11:19
Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за минулий тиждень (період з 18 до 24 січня 2021 р.) здійснили 1482 моніторингових відвідування.
22 Січня, 2021 р., 11:42
В опублікованій 15.01.2021 року на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області статті під назвою: «Встановлено факти невідповідності виробництва та/або обігу харчових продуктів» подана недостовірна інформація по масмедійному проекту «СТОП ФАЛЬСИФІКАТ» про невідповідну продукцію ТДВ «Яготинський маслозавод» (07700, Київська область, м.Яготин, вул. Шевченка, 213). Звертаємо увагу, що йде мова про продукцію, яку виробляє ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат» під торговою маркою «Яготинське».