04 Січня, 2021 р., 11:44
Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за минулий тиждень (період з 28 грудня 2020 р. до 03 січня 2021 р.) всього здійснено 974 моніторингових відвідування.
30 Грудня, 2020 р., 14:41
Грудень можна направду назвати місяцем вогнів. Куди б ми не пішли, нас буквально усюди оточує різнобарвне мерехтіння гірлянд – у вітринах магазинів, на фасадах торгових центрів та офісних будівель, на балконах багатоквартирних будинків і навіть на деревах.
29 Грудня, 2020 р., 14:39
Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про те, що працівниками відділу ринкового нагляду в листопаді-грудні 2020 року, в ході планових перевірок характеристик продукції у суб’єкта господарювання за видом низьковольтне електричне обладнання та дитяча іграшка, було виявлено продукцію, що не відповідає вимогам нормативних документів та становить низький та середній ступінь загрози.
29 Грудня, 2020 р., 10:44
Виконавчий комітет Дзвиняцької сільської ради територіальної громади висловлює щиру подяку БО БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» за надану благодійну матеріальну допомогу продуктами харчування найбільш нужденним жителям громади. Завдяки Вашій щирій допомозі потребуючі отримали продуктові набори та відчули підтримку й свою важливість. Щиро дякуємо, що не залишаєтесь осторонь тих, хто опинився у складних життєвих обставинах.
28 Грудня, 2020 р., 11:51
До уваги побутових споживачів - клієнтів ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" Ціна природного газу для побутових споживачів у перший місяць нового року складатиме 9,887518 грн/м³ з урахуванням ПДВ, що дорівнює 0,9394978 грн/кВт*год (на основі даних про значення вищої теплоти згорання за період з 1 по 25 число місяця, отриманих від Оператора ГРМ).
24 Грудня, 2020 р., 09:45
Бджільництво відіграє важливу роль в житті людини. Бджола виробляє декілька унікальних речовин, головна з яких – мед.  Бджолиний мед – це не лише надзвичайно смачно, а ще й корисно для здоров`я. Мед і продукти бджільництва містять практично всі поживні речовини, яких потребує наш організм.
24 Грудня, 2020 р., 09:42
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 18.12.2020 р. № 2020.5496-fup6 стосовно виявлення Salmonella enterica ser. Infantis (presence 25/g) в замороженому курячому м’ясі з гомілок, що експортувалось з Республіки Польща (виробник: PIRI PIRI Sp.z.o.o., Myslowice) до країн-членів ЄС, після чого зазначену продукцію переробили на м’ясо механічної обвалки (продавець: Wealthon corporate finance spolka z organiczona odpowiedzialnoscia, Warszawa), яку експортували до України – партія 21 000,0 кг, (отримувач: ТОВ «Глікон», вукл. Фосфорна 8/4, м. Дніпро, 49102).
24 Грудня, 2020 р., 09:41
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу тих, хто має намір експортувати мед та продукти бджільництва: внесено зміни до форми Сертифіката здоров’я для експорту меду та продуктів бджільництва до Королівства Саудівська Аравія.