06 Жовтня, 2020 р., 11:35
23 серпня 2020 року за результатами лабораторних досліджень Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби було виявлено захворювання африканської чуми свиней, які загинули в особистому селянському господарстві жителя с. Луковець-Журівський на Рогатинщині.
05 Жовтня, 2020 р., 15:31
      Відповідно до ст. 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в      Україні» скликати чергову 25 сесію сільської ради ОТГ 16 жовтня 2020 року о 14 год. 00 хв. в приміщенні сільської ради з порядком денним:
04 Жовтня, 2020 р., 09:57
Нехай завжди Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння. Нехай у житті Вас завжди супроводжує натхнення та удача, зігріває віра у краще майбутнє, щира любов та відданість близьких людей, а доля збагачує життєвою мудрістю, енергією та радістю сьогодення.
02 Жовтня, 2020 р., 15:41
Дзвенить дзвінок. Учитель в клас крокує
02 Жовтня, 2020 р., 10:59
Найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти – сьогодні звучать для наших шановних освітян!
25 Вересня, 2020 р., 14:10
27 вересня відзначатимуть Всеукраїнський День Дошкілля. Професія вихователя – не просто професія – стан душі й дійсно покликання, адже не кожному дано отримувати любов, приязнь та повагу від найменших – справа непроста! Робота вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи, бо ж дитячий садочок – перша школа життя для малюків!
22 Вересня, 2020 р., 11:04
Щиро вітаємо з Вашим святом, пані Маріє! Від душі бажаємо Вам міцного здоров’я на довгі щасливі роки, мирного неба, сімейних гараздів, достатку, здоров’я дорогим Вашому серцю людям, незгасного оптимізму! Побільше в житті щасливих подій Вам, щоденних дрібних приємностей, справжнього жіночого щастя та рясних Божих благословінь!!!