Вітання з всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2020 09:00

Шановні працівники культури громади та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші  вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Кожен з Вас щоденно робить вагомий внесок у розвиток національної культури, збереження, популяризацію, розвиток українського колориту.

Ваша самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією та постійним креативом. Дякуючи вашій щоденній праці, невтомно плекаються джерела духовності, правди і краси. Культура робить людину особистістю, формує єдність у громаді, робить нас неповторними у світовій спільноті. Щиро вдячний Вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури ! Здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги!
Сільський голова ОТГ, Микола ВОЛОЧІЙ