01 Липня, 2022 р., 12:19
Борщівник Сосновського (Heracleum sosnowskyi Manden.)-багаторічна рослина з родини селерових, злісний бур'ян. Через високий зріст і велику надземну масу цю дворічну рослину і зараз називають Геракловою травою, наукову  назву цієї рослини надано на честь відомого дослідника флори Кавказу Д. І. Сосновського. З Кавказу, де місцеві жителі використовували для супів та борщів молоде листя (звідки його назва), ця рослина потрапила в Україну і досить швидко поширилася. Віддає перевагу легким за механічним складом грунтам з добрим зволоженням. Добре витримує низькі температури та посуху. Під снігом взимку витримує до -400 С, а також заморозки до -100С. Витримує затоплення до 30 днів. Більшість дослідників відмічають високу конкурентоспроможність даного виду. Рослина створює навколо себе особливу зону, навколо неї не росте навіть дерн. Це пов'язано з тим, що насіння борщівника містить ефіро-олійні речовини і смоли, які потрапляючи із насінням на поверхню грунту затримують проростання насіння інших видів рослин і цим забезпечують захист проростків борщівника.
29 Червня, 2022 р., 09:27
Український ветеранський фонд запустив проект з мікрофінансування бізнесу. Детальна інформація в листі, що додається
28 Червня, 2022 р., 15:03
28 червня - День Конституції України.
18 Червня, 2022 р., 17:43
Прийміть щирі вітання і сердечну подяку за Вашу благородну працю, турботу, милосердя, терпіння, стійкість, душевну щедрість і безмежну любов до людей.
18 Червня, 2022 р., 16:00
Спільно молилися за життя і здоров'я медичних працівників, захисників України, повернення додому полонених.