Через військові дії мільйони людей виїхали з України в пошуках безпеки, їжі та притулку.

Дата: 01.12.2022 11:22

90% з них – жінки та діти. Будь-хто з цих людей може опинитися під загрозою торгівлі людьми, незалежно від соціального статусу, освіти, віку чи статі.

«Наше завдання просте: ми маємо поінформувати якомога більше українців про те, як вони можуть бути обізнаними та вберегтися від експлуатації. Наша мета — повідомити якомога більше українців про небезпеку, яку становлять торговці людьми. Співпрацюючи, ми можемо допомогти їм бути обізнаними, бути в безпеці», - зазначили представники обох організацій.

На сайті «Будьте в безпеці» https://www.helpforukrainians.info розміщено попередження про ризики торгівлі людьми та рекомендації для уникнення таких ризиків, а також номери гарячих ліній та контакти інституцій у низці європейських країн, США, Канаді, які допомагають постраждалим.