Шановні волонтери!

Дата: 05.12.2022 14:21

Фото без описуВже понад кілька десятків років у календарі свят 5 грудня позначене, як Міжнародний день волонтера🤲!

Проте в Україні слово «волонтер» набуло нового звучання і змісту з 2014 року, коли вся наша країна була піднята по тривозі дати відсіч агресії. Саме волонтери першими стали посередниками між народом і армією. Сьогодні ці небайдужі серця стали надійним тилом військових і цивільних, які опинилися в складній ситуації.

Щиро дякуємо всім, хто завжди поруч із хворими, нужденними, хто дбає і доглядає за тваринами, не шкодуючи свого часу та сил.

Вдячні усім волонтерам громади, хто у цей надскладний час продовжує свою благу діяльність. Ви – приклад добра, патріотизму, мужності та сили духу! Разом ми зможемо все!

З повагою, сільський голова Ганна Вітюк та колектив Дзвиняцької сільської ради