07 Червня, 2023 р., 13:12
Сьогодні відбувся захід урочистого відзначення учасників/учасниць олімпіад, конкурсів духовно-морального спрямування з нагоди 30-ти річчя викладання курсу ОСНОВ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЕТИКИ в Івано-Франківській області. Внаслідок соціального партнерства, за сприяння місцевих релігійних громад: ПЦУ, УГКЦ, Євангельської церкви смт.Борогодчан всі діти отримали дарунки, відзнаки та прекрасні слова вітання з уст всечесних отців, пастиря та сільського голови. Дуже приємно, що в такому юному віці діти демонструють глибоке розуміння християнських цінностей, етичних принципів та моральних норм, які є основою нашого життя.  Вітаємо наших діток та бажаємо подальших успіхів у навчанні та особистому духовному розвитку. Нехай ваша пристрасть до вивчення християнської етики буде джерелом вдячності, мудрості та світла в вашому житті.  Також щиро дякуємо вашим вчителям, які надихали вас, навчали та надали підтримку. Завдяки їхній турботі, старанням та любові ви змогли в такому юному віці краще зрозуміти слово Боже.  І особливо вразила історія вчителя про те, що одна юна дівчинка, отримавши грошову винагороду за освітні досягнення, звернулась до вчителя з пропозицією пожертвувати частину винагороди на церковні потреби.  Сьогодні на заході панувала атмосфера єдності, добра та БОЖОЇ ЛЮБОВІ. Дякуємо всім учасникам, дякуємо нашим захиникам  та захисницям  за мирне небо, ну і звісно ДЯКУЄМО БОГОВІ ЗА ВСЕ!