Дзвиняцька територіальна громада

Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Шановні мешканці Дзвиняцької громади! Прийміть щирі вітання з Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2024 10:51

Фото без описуЦе надзвичайно важливий день для кожного українця. 28 років тому було прийнято головний нормативно-правововий акт держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян – Конституцію України.

Проголошення Конституції стало важливим етапом українського державотворення, до якого українці йшли довгим кривавим шляхом.

На жаль, і сьогодні ми продовжуємо протистояти спробам ворога стерти нас із лиця землі як народ і як націю. Наші мужні воїни ціною надлюдських зусиль стоять за нашу землю, нашу свободу і незалежність, за права, записані у Конституції.

Зичимо кожному хай буде міцним здоров’я, твердим дух та непохитною віра у власні сили й свою державу.

З Днем Конституції України!

Віримо ЗСУ та наближаємо Перемогу!

Все буде Україна!