Обговорення пропозицій, скарг та проблемних запитань з представниками Національної поліції

Дата: 06.09.2023 14:21

Фото без описуФото без опису6-7 вересня 2023 року мешканці нашої громади мають можливість обговорити пропозицій, скарги та проблемні запитання із заступником начальника управління - начальник відділу ДГІДПЛ полковник поліції Вервейко О. А., представниками Нацполіції, Начальником відділу головної інспекції ГУНП в Івано-Франківській області, підполковником поліції Берладіним Сергієм Васильовичем та Старшим інспектором з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією в Івано-Франківській області), управління дотримання прав людини Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України старшим лейтенантом поліції Кравецькою Марією Василівною.

Всі охочі можуть звертатись за телефоном 0979899646