Дзвиняцька територіальна громада

Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Урочисте відзначення учасників/учасниць олімпіад, конкурсів духовно-морального спрямування з нагоди 30-ти річчя викладання курсу ОСНОВ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЕТИКИ в Івано-Франківській області

Дата: 07.06.2023 13:12
Кількість переглядів: 95

Фото без опису
Сьогодні відбувся захід урочистого відзначення учасників/учасниць олімпіад, конкурсів духовно-морального спрямування з нагоди 30-ти річчя викладання курсу ОСНОВ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЕТИКИ в Івано-Франківській області. Внаслідок соціального партнерства, за сприяння місцевих релігійних громад: ПЦУ, УГКЦ, Євангельської церкви смт.Борогодчан всі діти отримали дарунки, відзнаки та прекрасні слова вітання з уст всечесних отців, пастиря та сільського голови. Дуже приємно, що в такому юному віці діти демонструють глибоке розуміння християнських цінностей, етичних принципів та моральних норм, які є основою нашого життя. 
Вітаємо наших діток та бажаємо подальших успіхів у навчанні та особистому духовному розвитку. Нехай ваша пристрасть до вивчення християнської етики буде джерелом вдячності, мудрості та світла в вашому житті. 
Також щиро дякуємо вашим вчителям, які надихали вас, навчали та надали підтримку. Завдяки їхній турботі, старанням та любові ви змогли в такому юному віці краще зрозуміти слово Боже. 
І особливо вразила історія вчителя про те, що одна юна дівчинка, отримавши грошову винагороду за освітні досягнення, звернулась до вчителя з пропозицією пожертвувати частину винагороди на церковні потреби. 
Сьогодні на заході панувала атмосфера єдності, добра та БОЖОЇ ЛЮБОВІ.
Дякуємо всім учасникам, дякуємо нашим захиникам  та захисницям  за мирне небо, ну і звісно ДЯКУЄМО БОГОВІ ЗА ВСЕ!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь