ПУНКТИ РОЗДАЧІ КАЛІЮ ЙОДИДУ В ДЗВИНЯЦЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 09.06.2023 12:54

Шановні жителі Дзвиняцької громади інформуємо Вас про те, що в Росільнянській амбулаторії (с. Росільна, вул. Шевченка,153) та Дзвиняцькій  амбулаторії (с. Дзвиняч, вул. Франка,11)  розміщені пункти роздачі калію йодиду для населення Дзвиняцької громади.

У  разі радіаційної небезпеки після офіційного сповіщення від органів влади жителі громади можуть  звернутися у вищезазначені  пункти роздачі, щоб прийняти калію йодид для захисту щитоподібної залози.

Не потрібно приймати калій йодид, якщо для цього не було відповідного сповіщення чи вказівки від органів місцевої влади.

Йодна профілактика ефективна/рекомендована тільки людям до 40 років, дітям, вагітним та матерям, які годують груддю. Доза препарату залежить від віку.

Калій йодид приймають одноразово! Якщо приймати його багаторазово, без потреби, або якщо його приймають не правильно, він може завдати шкоди Вашому здоров’ю.