Дзвиняцька територіальна громада

Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

СТАРТУЄ БЮДЖЕТ УЧАСТІ ДЗВИНЯЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ 2023

Дата: 22.05.2023 12:06
Кількість переглядів: 641

Шановні жителі громади, раді повідомити Вам, що  сьогодні стартує прийом проєктних заявок на БЮДЖЕТ УЧАСТІ Дзвиняцької територіальної громади!
 

Бюджет участі – це демократичний процес, який надає можливість кожному громадянину брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проєктів для покращення населеного пункту та/або голосування за них. Будь-який житель населеного пункту громади може подати проєкт, пов’язаний з покращенням життя, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і з допомогою громади реалізувати свій проєкт у рамках бюджету.
А якщо простіше – то це можливість для мешканців втілити їхню ідею в життя. Бюджет участі – ваш шанс зробити свій внесок у розвиток громади. Ви подаєте ідею та її технічне обґрунтування, а реалізація відбувається за бюджетні кошти.

Участь в цьому процесі можуть брати ініціативні жителі та групи громадян, громадські об’єднання та організації, інші інституції громадянського суспільства, які ведуть свою діяльність на території Дзвиняцької громади.

Основні параметри Бюджету участі Дзвиняцької ТГ на 202
3 рік:

1.Загальний обсяг Бюджету участі на 2023 рік складає 300 000,00 грн;

2.Максимальний розмір фінансування з бюджету громади одного проєкту - 60 000 грн;

3.Конкурс буде проводитись по кожному населеному пункту громади окремо. Розподіл коштів рівнопропорційний між п’ятьма населеними пунктами громади, тобто кожен населений пункт отримає фінансування проєкту-переможця у сумі 60 000 грн.

4.Основні вимоги до подачі проєктів представлені в Розділі 3 «Подання проектів» Положення «Про Бюджет участі в Дзвиняцькій ТГ» (розділ «Громадська участь», рубрика «Бюджет участі» офіційного веб-сайту Дзвиняцької ТГ  https://dzvynyacka-gromada.gov.ua/main/)

5. Проєкт можуть подавати жителі, які постійно проживають у межах Дзвиняцької ТГ та яким виповнилося 16 років у супроводі повнолітнього жителя громади.

6.Проєкт має бути поданий відповідно до форми з мінімальною кількістю підписів - 10 (окрім автора  проєкту). Форма проєкту у електронній версії доступна за посиланням  - https://dzvynyacka-gromada.gov.ua/news/1588856415/) у розділі «Громадська участь», рубрика «Бюджет участі».

7.Основні етапи реалізації Бюджету участі Дзвиняцької ТГ:
- Термін початку і завершення подачі проєктів – з 2
2 травня по 10 червня 2023 року. Проєкти подаються за адресою: Дзвиняцька сільська рада ТГ, с. Дзвиняч, вул. М. Степаняка, буд. 21, електронною поштою за адресою ds.rada248@gmail.com у вигляді відсканованого оригіналу документу в PDF-форматі або особисто;

- Аналіз поданих проєктів Експертною групою здійснюється з 12 червня по 14 червня 2023 року включно (3 дні);

- Початок голосування за подані проєкти – з 15 червня 2023 року;

- Голосування за проєкт з 15 червня по 28 червня 2023 року включно;

- Оприлюдення проєктів-переможців – 30 червня 2023 року;

8. Реалізація проектів. Нормативні документи, інформація та формуляри щодо Бюджету участі Дзвиняцької ТГ  Ви знайдете на веб-сайті Дзвиняцької ТГ (https://dzvynyacka-gromada.gov.ua/main/) у розділі «Громадська участь», рубрика «Бюджет участі».

Форма подання проекту: https://dzvynyacka-gromada.gov.ua/news/1588856415/.

Бажаємо успіху всім учасникам!


 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь