У найкоротший світловий день вітаємо з професійним святом лицарів світла – енергетиків!

Дата: 22.12.2022 10:39

Енергія – це основа життя. І нині ви демонструєте всю професійність та відданість своїй справі. У період важкого воєнного часу саме завдяки вашій щоденній копіткій праці мільйони українців залишаються зі світлом

Ворог б’є по енергетичній інфраструктурі, намагаючись знеструмити країну. Ви мужньо відновлюєте та відбудовуєте пошкоджені енергооб’єкти – і тим самим даєте можливість цілій країні працювати, лікуватися, навчатися, допомагати нашим ЗСУ. Ви стійко тримаєте свій енергетичний фронт. Дякуємо Вам. Цінуємо Вас. Шануємо Вас.

Попереду багато викликів, але ви з ними впораєтеся, бо в енергетиці працюють найкращі!

Бажаю Вам міцного здоров'я, добра, життєвої енергії. Перемоги нам усім!