! 3 1 листопада 2022 року набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України від 14 жовтня!

Дата: 01.11.2022 16:44

2022 року N° 1180 «Про внесення змін у додаток до Постанови КМУ від 2 листопада 2016 р. N°770», відповідно до якої ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.

Зазначимо, що вартість адмінпослуг ДМС

переглядалась лише раз, починаючи з 2016 року - у

2019 році. Відтак, значний розрив у часі, протягом якого вартість не переглядали, призвів до дисонансу між існуючою ціною та тими затратами, які спрямовано на роботу Єдиного державного демографічного реєстру.

!. ВАЖЛИВО: особи, які здійснили оплату адмінпослуг та подали заяви для оформлення документів до 1 листопада 2022 року, отримають документи за старою ціно. Ті ж особи, які здійснили оплату адміністративних послуг до 1 листопада 2022 року, але заяву для оформлення документів ще не подавали, матимуть можливість здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв.

G Докладна інформація про нову вартість адміністративних послуг ДМС України - на нашому офіційному веб-сайті за лінком: