Сьогодні 29 вересня — День пам’яті жертв Бабиного Яру — одної з найтрагічніших сторінок в історії ХХ століття(

Дата: 29.09.2022 11:42

Вісімдесят один рік тому був проведений перший масовий розстріл мирного населення, вчинений гітлерівцями в урочищі Бабин Яр.

Лише за два дні – 29 та 30 вересня 1941-го року – в урочищі розстріляли майже 34 тисячі євреїв.

За роки Другої світової війни у Бабиному Яру, за різними оцінками, загинуло близько 100 тисяч осіб – євреїв, ромів, караїмів, учасників українського націоналістичного руху опору та представників інших національних груп, яких німецькі окупанти вважали «зайвими».

Нам би хотілося закінчити цей текст фразою «Ніколи знову», але, на жаль, сьогодні безжальний терор продовжується, але вже російськими нацистами.

В ХХ сторіччі фашисти намагались знищити єврейський народ.

В ХХІ рашисти прагнуть знищити український..

Злочини проти людяності не мають строку давності.

Історія запам'ятає імена сьогоднішніх варварів поруч з Гілером, Ейхманом, Менгеле.

Ця війна має стати останньою. Бій за майбутнє людства. Немає права на поразку.

Шануємо пам’ять кожної жертви цих жахливих подій!