Сьогодні в Дзвиняцькому Палаці культури відбулась благодійна мистецька акція на підтримку захисників України

Дата: 21.09.2022 18:39

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуДякуємо всім хто долучився до організації заходу!

Дякуємо нашим талановитим учасникам за подаровані емоції, а гостям та спонсорам за відвідування та активну підтримку благодійних заходів у нашій громаді.

Спільними зусиллями вдалось зібрати -25000 грн.- (з цієї суми 18800 грн. за підсумками ярмарки зумів зібрати Дзвиняцький ліцей, за що їм окрема ВЕЛИКА ПОДЯКА!)

Усі зібрані кошти будуть спрямовані на потреби НАШИХ ВОЇНІВ!

-Дякуємо НАШИМ ЗАХИСНИКАМ за те, що мали можливість провести даний захід під мирним небом!

Слава Україні!

Слава нашим Героям!