Шановні вихователі і працівники дошкільних закладів Дзвиняцької територіальної громади! Сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля!

Дата: 25.09.2022 11:02

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти громади за щоденну самовідданість, благородну любов і турботу, служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Адже саме ви виховуєте майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей. Цього року професійне свято обпалене війною, однак кожен тримає свій фронт. Змалку ви привчаєте дітей до цінностей, які притаманні українській нації.

Тож, бажаємо Вам невичерпної енергії, добра, мудрості нових професійних досягнень і глибокої поваги.

Хай вихованці дарують радість, а робота приносить задоволення. Миру нам усім, відсутності тривог та здорових, щасливих діток.

Слава Україні!

З повагою, Дзвиняцький сільський голова

Ганна ВІТЮК та колектив сільської ради