ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПУБЛІЧНОЇ ЗАКУПІВЛІ, ЯКА ПІДЛЯГАЄ ОПРИЛЮДНЕННЮ ЗГІДНО ВИМОГ ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 16.12.2020 №1266

Дата: 09.08.2022 11:00

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ПУБЛІЧНОЇ ЗАКУПІВЛІ, ЯКА ПІДЛЯГАЄ ОПРИЛЮДНЕННЮ  ЗГІДНО  ВИМОГ ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 16.12.2020 № 1266

Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Дзвиняцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Івано-Франківського району Івано-Франківської області

Код ЄДРПОУ: 42175646

Вид закупівлі: Відкриті торги.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-08-08-001391-a

Предмет закупівлі: Поточний ремонт покрівлі даху для облаштування місць тимчасового перебування ВПО в Дзвиняцькому КНП ЦПМСД вул. І. Франка, 11.

Строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт): Строк виконання робіт є  орієнтовним, та визначатиметься згідно умов договору, в тому числі календарного графіку виконання робіт - до 30.09.2022 року.

Очікувана вартість предмету закупівлі: 965 049,00 грн (з ПДВ)

Обґрунтування технічних характеристик:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації. Технічне завдання викладене додатком до тендерної документації.

Обґрунтування очікуваної вартості предмету закупівлі:

Очікувана вартість робіт з будівництва, капітального ремонту та реконструкції визначається з урахуванням КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», яка встановлює порядок визначення замовником очікуваної вартості предмета закупівлі товарів, робіт та послуг, закупівля яких здійснюється відповідно до положень Закону України «Про публічні закупівлі». При визначенні очікуваної вартості робіт із загальної кошторисної вартості будівництва за зведеним кошторисним розрахунком вартості об’єкта будівництва виключаються суми глави 10 «Утримання служби замовника» та глави 12 «Проектно-вишукувальні роботи та авторський нагляд» з урахуванням єдиного податку, 5 %.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі відповідає затвердженій кошторисній документації, відповідно до якої визначено очікувану вартість предмета закупівлі.

Згідно абз. 3, п. 10 Постанови КМУ № 560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»:

10. Обов'язковій експертизі підлягають проекти будівництва об'єктів, що:

- споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, якщо їх кошторисна вартість перевищує 300 тис. гривень, а під час дії воєнного стану - 1 млн. гривень, - щодо кошторисної частини проекту будівництва.

Відповідно, експертиза даної проектно-кошторисної документації не проводилася.