Творити добрі справи значно легше, коли заради цього об'єднуються гарні люди.

Дата: 16.06.2022 17:06

Організація Елеос-Україна на Франківщині зі своїми партнерами з німецької організації Johanniter-Unfall-Hilfe якраз і стали такими людьми.

Подарункові сертифікати на придбання харчових наборів в мережі "Сільпо" були розподіленні серед внутрішньо переміщених родин, що нині живуть у Дзвиняцькій ОТГ. Завдяки заступнику голови громади Івана Загірняка та за сприяння нашого друга Єпископа Феогноста Бодоряка, допомога була надана тим, хто її дуже потребує.

Далі шлях добрих справ пролягав через селище Скобичівка, де сертифікати було надано багатодітній родині з Херсонщини.

Як вияв подяки та радості від зустрічі ми отримали щастя послухати чудову гру на саксофоні. Дякуємо Господу за добре прожитий день.