Шановні військовослужбовці, працівники, ветерани Повітряних Сил Збройних Сил України! Сердечно вітаємо Вас із професійним святом - Днем Повітряних Сил Збройних Сил України.

Дата: 07.08.2022 14:43

Сьогодні, коли перед державою постали надзвичайно складні випробовування, Повітряні Сили продовжують залишатися запорукою збереження цілісності та суверенітету нашої Батьківщини.

Захищаючи повітряний простір нашої України, Ви завжди на передньому краю сучасної війни віч-на-віч з ворогом. Ваша сміливість і рішучість робить наші Збройні Сили ефективною загрозою для загарбника, якому не вдається заховатись на землі.

Завдяки участі військового персоналу та авіації в операціях з підтримання миру і безпеки зміцнюється статус нашої держави на міжнародній арені.

Світла Пам’ять військовослужбовцям Повітряних Сил, які віддали свої життя за Україну.

Зичемо Вам, відважні захисники та захисниці українського неба, успіхів у службі, вдалих повернень після кожного злету, а вашим родинам – злагоди і доброту!

Слава Повітряним Силам Збройних Сил України!

Слава Україні!