Шановні медичні працівники, ветерани охорони здоров'я Дзвиняцької територіальної громади!

Дата: 18.06.2022 17:43

Прийміть щирі вітання і сердечну подяку за Вашу благородну працю, турботу, милосердя, терпіння, стійкість, душевну щедрість і безмежну любов до людей.

Професія медика, є була та залишається найблагороднішою і найнеобхіднішою, адже оберігати і рятувати людське життя - найбільший дар Господній.

Вітаємо зі святом медичного працівника, завідуючого Росільнянської амбулаторії лікаря Олексієнка Миколу Олександровича, який з 2014 року рятує життя захисників України в ЗСУ.

Бажаємо Вам, дорогі медичні працівники міцного здоров'я, професійних успіхів, родинного затишку, людської шани і миттєвостей, які роблять Вас щасливими. Нехай Господь оберігає, благословляє, додає сили і впевненості в щоденному служінні людям.

Низький уклін ВАМ за ВАШЕ щире і відкрите серце!

ЗІ СВЯТОМ!

З повагою голова Дзвиняць,кої територіальної громади Ганна Вітюк