У всіх селах Дзвиняцької територіальної громади цими вихідними (у суботу 11.06) видавали гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб.

Дата: 14.06.2022 14:16

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису155 наборів харчових продуктів надала Всеукраїнська благодійна організація "Турбота про літніх в Україні", яка працює в партнерстві з HelpAge International.

Виконавчий директор цієї благодійної організації Галина Полякова, координатори проекту в Івано-Франківській області Роман Чернега, Микола Калайда та Михайло Зінько.

Сільський голова спільно з старостами та представниками благодійної організації особисто зустрілися з переселенцями та передали продуктові набори (вага 37 кг).

Щиро дякуємо всім, хто в найскладніший для України час не залишається осторонь, а організовує й надає продовольчу допомогу.

З вірою в майбутнє!

Все буде Україна!