Запрошуємо до співпраці населення, керівників приватних підприємств, підприємців

Дата: 06.06.2022 16:09

Фото без описуПовномасштабна війна росії в Україні для багатьох людей відсунула в бік питання власного добробуту та здоров’я.

Про те турбота про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких і надалі залишається обов’язком для кожного з нас і під час війни.

Тому особливо важливо тепер є знати, яку воду ми п’ємо, чи якісні продукти вживаємо, який є стан атмосферного повітря навколо нас, який мікроклімат оточує нас на робочих місцях тощо.

За висновками Всесвітньої організації охорони здоров’я 80% відомих сьогодні хвороб і навіть деякі онкопатології пов’язані з незадовільною якістю питної води.

В умовах воєнного стану ризик зараження інфекційними хворобами, в тому числі пов’язаними з вживанням неякісної питної води, харчових продуктів тощо, істотно збільшився. Для того, щоб убезпечити себе і своїх рідних від можливого зараження Ви можете перевірити їх якість, замовивши такі дослідження в лабораторіях Богородчанського відділу.

Адже, попереджений – значить озброєний!

Подаємо вартість частини послуг, що надаються спеціалістами лабораторій відділу:

Профілактичні дослідження, в тому числі при медичних оглядах:

• Яйця гельмінтів. Личинки гельмінтів (біоматеріал) – 73,40 грн.
  • Дослідження фекалій на патогенні кишкові найпростіші – 97.57 грн.
  • дослідження періанального зіскрібка на яйця гельмінтів – 25,28 грн.
  • Профілактичне дослідження на носійство збудників кишкових інфекцій – 231,72 грн.
  • Профілактичне дослідження на носійство збудників золотистого стафілокока – 210,33 грн.
  • Гігієнічне навчання персоналу (за одного слухача) – 64,21 грн.

Інші мікробіологічні дослідження:

• Дослідження бактеріологічні на дисбактеріоз – 319,23 грн.
  •  Ідентифікація мікроорганізмів роду Staphilococcus – 214,47 грн.
  •  Ідентифікація мікроорганізмів роду Entrobacteriace – 196,30 грн.
  •  Визначення чутливості культур мікроорганізмів до антибіотиків – 60,13грн.

Дослідження питної води:

за мікробіологічними показниками (4 дослідження) – 338,17 грн.

за санітарно-хімічними показниками (16 досліджень) – 588,51грн.

Дослідження харчових продуктів:

за мікробіологічними показниками (5 досліджень) – 458,44 грн.

овочі на вміст нітратів – 43,63грн.

Дослідження води, ґрунту, харчових продуктів, повітря робочої зони на отрутохімікати – 185,37грн.

Всі ціни вказані без врахування ПДВ.

Т.в.о. начальника відділу                                              Лілія КОНЦУР