Сьогодні День захисту дітей – особливе свято.

Дата: 01.06.2022 13:20

Фото без описуБо вся країна стоїть одним фронтом за те, щоб побороти загарбника та захистити наше найцінніше. Щоб спочатку повернути на вулиці всієї України щирий дитячий сміх. Сьогодні ми всі єдині й разом боронимо Україну, щоб наступні покоління українців не чули вибухів і не бачили ракет. Цей день нам нагадує про те, що діти не мають гинути. Вони мають вчитися та гратися, а не ховатися від обстрілів чи тікати з домівок. Висловлюємо підтримку всім дітям, які втратили рідних. Тим, хто отримав поранення, фізичну або душевну травму, зичемо швидкого одужання. Захистити наших дітей – особливе завдання. Адже вони – це майбутнє України. Ми обов’язково повернемо їм мир та нормальне дитинтство. А тоді – права дітей на творчість, освіту, мрії та гідне життя!”