Бути мамою - одна з найвідповідальніших справ у житті!

Дата: 08.05.2022 08:49

Народити дитину - одна річ, бути матір‘ю - зовсім інша. МАТЕРИНСТВО - це високе мистецтво та ВЕЛИКИЙ подвиг. Нескінченне терпіння, віддача, любов, ніжність, мудрість. Найперше слово, яке пестить слух до кінця життя. Найніжніші й дбайливі руки. Найдобріше і чуйне серце.

Отож, сьогодні дорогі наші МАТЕРІ від щирого серця хочемо побажати вам справжнього материнського щастя, яке в першу чергу полягає у ваших здорових та щасливих дітях! Довгих вам років життя, відмінного, міцного здоров'я, розуміння і відданості в сім'ї. Нехай по ваших щоках ніколи не біжать сльози, а в грудях завжди горить гордість за своїх дітей!

Окремо хочемо звернутись і щиро подякувати МАТЕРЯМ наших ЗАХИСНИКІВ та ЗАХИСНИЦЬ, які виховали найдостойніших та найхоробріших СИНІВ та ДОНЬОК УКРАЇНИ!

ВІЧНА СЛАВА НАШИМ ГЕРОЯМ ТА БЕЗМЕЖНА ПОДЯКА ЇХНІМ МАТЕРЯМ