Щодо запобігання виникненню пожеж на об'єктах магістральних нафтопроводів

Дата: 12.04.2022 12:00

Шановні жителі, у звязку з настанням весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2022 року, з метою запобігання виникненню пожеж та забезпечення  належного протипожежного стану об’єктів магістральних нафтопроводів АТ «Укртранснафта», а також закріплених за ЛВДС «Дрогобич» ділянок нафтопроводу, що  проходить  на території Дзвиняцької територіальної громади , на виконання вимог статей 12 та 22 (пункт 3в)  «Закону України про правовий режим земель охоронних зон об’єктів магістральних трубопроводів», розділу ІІ (пункт 19) «Правил пожежної безпеки в Україні»: СУВОРО ЗАБОРОНЕНО РОЗВОДИТИ ВОГОНЬ ПОЗА СПЕЦІАЛЬНО ОБЛАДНАНИМИ МІСЦЯМИ ТА ЗАЛИШЕННЯ ЙОГО БЕЗ НАГЛЯДУ , А ТАКОЖ СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ  ТА ПОЖНИВНИХ РЕШТКІВ НА ТЕРИТОРІЯХ ПОБЛИЗУ ОБ'ЄКТІВ МАГІСТРАЛЬНИХ НАФТОПРОВОДІВ  АТ «Укратранснафта».
Сподіваємось на ваше розуміння та свідоме поводження з вогнем!