Алгоритм дій для отримання компенсації власниками жилих приміщень, які безоплатно розміщують внутрішньо переміщених осіб під час дії воєнного часу

Дата: 28.03.2022 14:07

Алгоритм такий:

• Власники житла або ОМС вносять інформацію до вебресурсу «Прихисток» про наявне житло, доступне для розміщення ВПО.
  • Не пізніше наступного дня за днем розміщення, власник житла подає заяву до ОМС з інформацією про розміщення ВПО.
  • Власник житла до 5 числа місяця подає заяву в ОМС, де зазначає кількість днів та кількість ВПО.
  • ОМС до 10 числа подає зведену інформацію у військову адміністрацію.
  • Військові адміністрації подають протягом двох робочих днів зведену інформацію у Мінрегіон.
  • Мінрегіон узагальнює інформацію військових адміністрацій та готує проєкт рішення Кабінету міністрів України про виділення коштів.
  • Виплата компенсацій власникам до 20 числа місяця.

Соціальна програма «Прихисток» – проєкт по переселенню тимчасово переміщених осіб із зон бойових дій.