26 березня - День Національної гвардії України!

Дата: 26.03.2022 11:23

Сучасна Національна гвардія України - підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохороні функції, була створена 12-го березня 2014-го року Законом України «Про Національну гвардію України». До її складу увійшли внутрішні війська України, добровольці і патріоти, що стали на захист народу і державності України в один з найважчих моментів у новітній історії країни, посягань на її цілісність і суверенітет.

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Без сумніву, ваша мужність, вірне служіння народу України, готовність прийти на допомогу в складні хвилини заслуговують на повагу та шану усього українського народу, ви своєю важливою справою постійно нагадуєте усьому світoві прo те, щo Україна у надійних руках.

Нехай любов до рідного краю та людська вдячність надають вам наснаги у вашій нелегкій і відповідальній справі виконання почесного обов’язку перед Вітчизною.

Слава Україні !????????