Звернення до жителів Дзвиняцької ТГ! Паліїв - до ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!

Дата: 23.03.2022 10:42

Фото без описуЗвернення до жителів Дзвиняцької ТГ! Паліїв - до ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!
Незважаючи на надскладні випробування війною, через які ми зараз проходимо, з настанням весни палії сухої трави взялись за старе. Ця примітивна і безвідповідальна практика надзвичайно шкодить довкіллю, а сьогодні - це ДИВЕРСІЯ, що тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність! Отож в черговий раз ПОПЕРЕДЖАЄМО, що палії сухої трави чи сміття будуть покарані.

В той же час доводимо до вашого відома, що вчора працівники ДСНС ліквідували пожежу між селами Росільна та Космач.

Рятувальники закликали повідомляти про паліїв і за можливості проводити превентивні бесіди із сусідами, які нехтують попередженнями.

Люди будьмо свідомими! У військовий стан працівники ДСНС мають більш важливі завдання та обов'язки, тому просимо своїми діями (підпалами) не перешкоджати їм!

СЛАВА УКРАЇНІ!
БЕРЕЖІМО СВОЮ ЗЕМЛЮ!