14 березня відзначається День українського добровольця!!!

Дата: 14.03.2022 12:37

Фото без описуСаме в цей день 2014 року був сформований перший українській добровольчий батальйон.Хто б міг подумати, що цьогоріч через повномасштабну війну з боку росії славними добровольцями стане стільки українців, що їх вже не злічити!

Це люди доброї волі, які за покликом серця роблять богоугодну справу – захищають Батьківщину, свій народ. По всій Україні вони зараз тримають оборону, захищаючи наш спільний дім. Своєю самовідданою службою та героїчними вчинками добровольці вкотре доводять, що неможливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

Дякуємо і шануємо тих, хто став на захист незалежності, суверенітету і територіальної цілісності держави від самого початку російської агресії.

Вічна пам’ять полеглим і слава тим, хто продовжує боротьбу.