Шановні жителі Дзвиняцької територіальної громади, а також жителі навколишніх територіальних громад! Раді повідомити, що з 4 лютого 2022 року у с. Дзвиняч (вул.І.Франка, 11) в приміщенні амбулаторії ЗПСМ розпочинає функціонувати плавальний басейн???

Дата: 03.02.2022 16:26

Фото без описуФото без опису

?Графік роботи: понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця, субота, неділя – з 12.00 - 20.00 год.

??Середа – санітарний день

????Рішенням ВК#7 від 13.01.2022р. встановлено плату за користування послугами з урахуванням затрат на обслуговування басейну, а також вартості енергоносіїв:

????1??година відвідування басейну коштує 1??0??0??грн.????

??Винятки щодо вартості користування встановлені:

?Для жителів Дзвиняцької територіальної громади (за умови пред’явлення паспорта з пропискою) вартість 1 години = 50 грн.

?Для школярів Дзвиняцької територіальної громади, які будуть відправлятись зі школи у визначені дні, відвідування басейну безкоштовне (за рекомендацією тренера, який працює з дітьми допускаються діти 5 – 11 класів)

?Категорії: учасники АТО та діти учасників АТО (за умови пред’явлення відповідного посвідчення) можуть відвідувати плавальний басейн 1 година/на день - безкоштовно

?Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1 година/день – безкоштовно

?Ветерани Афганської війни 1 година/на день – безкоштовно

??????Порядок оплати за послуги??:

Кошти можна оплатити переказом на спеціальний рахунок:

UA798201720314221041201029145

ЄДРПОУ: 04357101

(зазначивши призначення платежу «за користування басейном», або оплатити готівкою на місці, отримавши відповідну квитанцію????)

??????Обов’язковою умовою відвідування басейну є пред’явлення довідки від ???????дерматолога (або ???????сімейного лікаря) про відсутність дерматологічних захворювань.

??????????????????????????????

З урахуванням червоної зони карантинних обмежень, обов’язковою умовою для відвідувачів є наявність «зеленого» COVID-сертифіката, негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години) або сертифікат про одужання.

??????????????????????????????

Детальніша інформація за тел.