ҐРАНТОВА ДОПОМОГА ПО ПРОЕКТАХ ЛЮДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ ПРОГРАМИ «КУСАНОНЕ»

Дата: 03.02.2022 14:03

Фото без описуЗапропонована Урядом Японії програма фінансової допомоги для проектів розвитку призначається для задоволення різноманітних потреб країн, що перебувають у стані розвитку. Ця програма, яка також відома як «програма Кусаноне», сприяє проектам, що пропонуються різними організаціями, як неурядовими організаціями, так і місцевими державними організаціями. Програма Кусаноне набула високого рейтингу завдяки тому, що вона забезпечує гнучке та швидке сприяння основним проектам розвитку.

За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-досліджувальним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій.
Наявність коштів програми Кусаноне у кожній окремій країні забезпечується Офіційною Допомогою Розвитку (ОДР) разом із новітніми видами співробітництва, що впливатимуть на добробут суспільства.

ГРОШОВІ КОШТИ

Кошти програми Кусаноне надаються після дослідження та оцінки кожної заявки на щорічній проектній основі.

Інформація щодо грантової допомоги проектам людської безпеки «Кусаноне»:

Кінцевий термін подачі заявок (на проекти, які реалізовуватимуться в 2023 році): 28 лютого 2022 року.

Телефони для довідок стосовно програми Кусаноне: (044) 490-70-76; (095) 180-69-31.

Адреса електронної пошти для довідок та направлення заявок: kusanone@kv.mofa.go.jp

Детальше за посиланням: https://www.ua.emb-japan.go.jp/itpr_uk/ua_oda.html