Привітання голови Дзвиняцької територіальної громади Ганни ВІТЮК з РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ !!!

Дата: 06.01.2022 17:21

Фото без описуДорогі жителі громади. Довкола витає особливий дух - дух Різдва. Різдво Христове нагадує кожному з нас про милостиву любов Бога. Ц Тому, у сьогоднішній Святвечір , насамперед, піднесімо до неба молитовну подяку за прожитий рік, за те, що Всевишній не випускав нас зі своєї опіки.

Із першою зіркою на небі світ сповниться дивом народження Христа і ваші родини сядуть до святої вечері.  Сердечно зичу вам , щоб поруч були усі найрідніші , а також, щоб був присутній сам Новонароджений Ісус.  Хай зі світлом Вифлиємської зірки зійде у ваші душі віра, надія й любов; а домівки хай наповняться злагодою, затишком та добробутом. Нехай народжений Спаситель подає вам, вашим рідним та близьким міцне здоров"я, щастя та спокій душевний.

Бажаю, щоб ви усі свята з різдвяного циклу провели в радості , веселості, із дзвінкою колядою на прославу Рожденного Сина Божого.

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!

СЛАВІМО ЙОГО!